ALPAKAP İTHAL KAPLAMA VE ORMAN ÜRÜNLERİ

Günümüzde kalite ve hizmet ürünü belirleyen ana unsur olmuştur. Tüketici ve üretici bilinci, bireyin doğaya ve kullandığı malzemeye eğilimini doğrudan belirlemektedir. Bu nedenle ürün seçiminde bu kavramlar belirleyici olmaktadır.

İthal kaplama başta olmak üzere, ahşap kenar bandı,  kaplamalı MDF ve YONGALEVHA plakalı malzemesinin üretimi, satış ve pazarlamasını yapan ALPAKAP, butik düzeyde çalışan firmaların, mimar ve tasarımcıların aradıkları ürünleri kolayca bulabilecekleri bir mekân haline gelmiştir.

Ahşabın yüzyıllar boyu insan için değişmeyen sıcaklığı ile özdeşleşmiş bir dostluğu vardır. Yüzlerce yıllık bir ağacın her noktasında oluşmuş ürünlerin, helezonik bir halkanın insan beyninde yarattığı soyut tasarımlar ve betimlemeler muhteşem bir tabloyu çağrıştırmaktadır. Tüm bu güzellikler bir noktada hayallerin gerçeğe dönüştüğü andır. Bu nedenle ahşabın desen güzelliği hep taklit edilmiştir.

Amacımız ihtiyaç duyulan sağlam, dekoratif, özel ve uzun ömürlü malzemeleri sizlere sunmaktadır. İthal edilen ağaç kaplamalarımızın her zaman mevcut standart üzerinde olması ALPAKAP ‘in kalitesini oluşturmaktadır. Projelerde doğru uygulamalara yardımcı olmak, süratli ithalat ve zamanında hizmet, müşteri beklentilerini karşılamak ve devamlı olarak kendini geliştirmek ALPAKAP ‘in temel hedefidir.

Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için uluslararası iş dünyasına uyum sağlamak gerekmektedir.

Bizler ALPAKAP İthal Kaplama ve Orman Ürünleri olarak yüksek kalite ve doğru hizmeti en uygun koşullarda siz değerli dostlarımıza sunmak ve paylaşmak için her zaman yanınızdayız.

MİSYON

Misyonumuz cezp etmek ve olumlu bir deneyim sunarak sadık müşteriler yaratmak. Bu olumlu deneyim övgü için kaliteli ürün, verimli, zamanında ve profesyonel servis yer alacak. Hedefimiz taşıma, müşteri beklentisi ve işletme performansı algısı üzerine çıkıyor samimi ve profesyonel bir yaklaşımla hizmet bir tutum, doğal çevrenin korunması için endişe ile istisnai bir ürün sunarken.